Британський стандарт породи Японський хін (лютий 2012)

Оригінальний текст стандарту англійською
мовою на сайті Британського Кінологічного Клубу

Переклад стандарту

Стандарт породи - стандарт за лютий 2012-го

 

Стандарт породи є вказівками, які описують ідеальні характеристики, темперамент і зовнішній вигляд породи і гарантує, що порода пристосована до заявлених функцій. Здоровий глузд має важливе значення. Заводчики і судді повинні завжди бути обережними, щоб уникнути очевидних умов або упереджених оцінок , які були б шкідливі для здоров'я, благополуччя або soundness цієї породи.

Час від часу певні умови або упереджені оцінки можна вважати такими, що можуть вплинути на собак деяких порід негативно, і суддям і заводчикам, пропонується звернутися за довідками до розділу "Breed Watch" веб-сайту клубу собаківництва тут http://www.the-kennel-club.org.uk/services/public/breeds/watch за подробицями і з будь-яких поточних питань. Якщо функція чи якість бажана це має бути присутнім лише в правильній мірі . Однак, якщо собака володіє функцією, характеристикою або кольором що описуються як небажані або вкрай небажані, настійно рекомендується, що такий собака не повинен бути винагороджений в шоу ринзі.

 

breed standard image1 

Правильні пропорції для Японського Хіна

Загальна характеристика.

Елегантний та аристократичний, розумний, компактний, з рясною шерстю.

Характеристика.

Розумний, життєрадісний, живий, невеликий собака, що має здивований погляд, притаманній цій породі.

Темперамент.

Веселий, життєрадісний, незлобливий та добродушний.

Голова та череп.

Досить велика, пропорційна до розміру собаки, помірно широкий череп, закруглений зпереду та між вухами, проте ніколи - куполоподібний. Ніс великий з відкритими ніздрями, чорний, за виключенням біло-рудих собак, у яких колір носа має відповідати кольору плям. Морда коротка, широко, повна, тобто верхні губи заокруглені з кожної сторони носа до рівня щелеп.

Очі.

Помірно великі, темні, посажені дуже широко. Розмір повинен бути пропорційний до розміру черепа. Невелика кількісь білого, що видна у внутрішніх кутах очей, надає погляду здивованого виразу. Очі повинні бути розташовані спереду обличчя, не по боках голови.

Вуха.

Невеликі, широко посажені, високо розташовані на голові, розвернуті(carryed) трохи вперед, V-подібні, вкриті рясною шерстю.

Рот.

Бажаний прямий прикус або невеликий перекус, перекіс щелепи або висунутий язик - вкрай небажані.

Шія.

Помірної довжини, гордовитої постави.

Передні кінцівки.

Ноги прямі з сильним тонким кістяком, даючи стрункий вигляд, добре вкриті шерстю вниз, до стіп.

Тіло.

Квадратне та компактно будоване, широке в грудях, "кремезне". Довжина тіла дорівнює висоті в холці.

Задні кінцівки.

Прямі, дивлячись ззаду, добре притиснуті до тіла, вкриті багатою шерстю з задніх боків стегон.

Стопи.

Стрункі, схожі на заячі, з шерстю на кінцях, не розвернуті внутрь або назовні.

Хвіст.

Високо розташований на рівні спини, вкритий рясною шерстю, сильно завернутий або закинутий плюмажем на спину.

Хода/Рухи.

Стильний, прямий в русі, з високим підніманням витягнутих передніх ніг, задні ноги не заплітаються та не виявляють слабкості.

Шерсть.

Рясна, довга, м'яка, пряма, шовковиста. Абсолютно не в'ється (без хвиль та скручування). Не дуже пласка, має тенденцію виділятися, особливо довкола шії.

Колір.

Чорний та білий або рудий та білий. Ніколи триколор. Рудий охоплює всі відтінки соболиного, жовного або помаранчевого. Яскравіший та чистіший рудий - краще. Забарвлення рівномірно розподілено на щоках та очах, та як плями на тілі. Білий має бути чистий, не рябий.

Розмір.

Витончений краще. Досягаючи цього якістю та здоров'ям не поступаються. Ідеальна вага 1.8-3.2 кг. (4-7 фунтів).

Недоліки.

Буд-які відхилення від описаних вище пунктів мають розцінюватись як недоліки значущисть недоліку знаходиться в суворій відповідності до ступеню вираженості та від впливу на здоров'я та самопочуття собаки.

Примітка.

Пси повинні мати два явно нормальних насінники, повністю опущених в мошонку.

 

Joomla templates by a4joomla