Виставка Черкаси - 2016

Черкаси - 2016
14.05.2016
Черкаси в цьому році зустріли виставку зливою, що тривала майже увесь день. На стадіоні нічого проводити не можливо. Організатори виставки оперативно організували перенесення виставки в вільний зал автосалону. Молодці, подяка, це краще ніж нічого. Та! Та зал досить маленький, вентиляція явно розрахована на кілька автівок а не на купу собак. В результаті: спека, тіснота та амбре :) Всі ходять по хвостам та спираючись на чиїсь спини.
Люди розуміють і ставляться одне до одного толерантно. Форс-мажор. А от собаки розуміють не завжди і виступають не завжди найкращим чином.
Хінів на виставці було аж три і всі наші.
Суддя: Катерина Перегуда, Україна.
Наші результати:
363 STEPOVYJ VITER TAKUMI
VERY GOOD
364 STEPOVYJ VITER TOMIO
EXC., CAC, Best Male, BOB
365 SIDZYU VISHENKA
EXC., CAC, Best Female, BOS

Про суддівство.
З Катериною Перегудою ми вже зустрічались рік тому. Минулого разу Такумка отримав Відмінно. Детально про минулий раз поки не буду.
Цьго разу ми дізналися про Такумку та Томіка багато нового. Оцінки письмові - були м'якші, оцінки усні - радикальніші.
Про Такумі суддя сказала, що у нього велика проблема - косоокість. У Томіо ця проблема теж є але в меншій мірі.
Письмова оцінка очей Такумі : "Слегка развер. глаза к внеш. углу". В письмовому описі Томіо очі не згадуються, правда перед оцінюванням Катерина Перегуда поцікавилася в якому класі виступає Томіо.
Серед письмових зауважень до Такумі та Вишні - "Не стабильно несут хвост". Що було - те було. Я це зараховую на жорсткі умови виставки.
Що тут скажеш ... це приватна думка саме цього судді. Я з нею не згоден. Приємно те, що до цього оцінювання Такумі вже отримав 8*CAC; 3*BOB; 2*RCACIB, CACIB, і стан очей не вилкикав ніяких сумнівів у таких поважних судей, як:
- Paolo Tartaro, Italy (має власних Японських хінів)
- Rony Doedijns, Nederland
- Olga Dolejsova, Czech Republic (має власних Японських хінів)
- Tatjana Urek, Slovenia
та інших.
Хочеться згадати погляди поважних японських заводчиків. Невеличка цитата "Структура очниць визначає розташування очей. Якщо краї передньої частини черепа загинаються назовні, то, відповідно, і положення очних яблук по діагоналі назовні. Як результат - мала кількість білого стає видимою у внутрішніх кутах очей, створюється вигляд очей розвернутих назовні. Видається, що у випадку, якщо видно велику кількість білого (що називають косоокість) то це може створювати загрозу для здоров'я ока. Проте визначати як негативне в породі Хіна те, що очі дивляться назовні є ознакою нерозуміння анатомії черепу Хіна."
Випадково трапилась на очі емблема Клуба Японських хінів Ірландії. Дивлюсь і думаю - у нас з ними спільні "проблеми" :)
І ще одна приємна несподіванка. За Дуже Добре дали медаль! Найбільша медаль на фото !

Joomla templates by a4joomla