2010 - Чемпіон України (Iva)
2014 - Юний Чемпіон України (Tomio)
2015 - Чемпіон України (Tomio)
2015 - Чемпіон Центральної та Східної Європи (Tomio)
2015 - Юний Чемпіон України (Vishenka)
2015 - Кращий представник породи в Україні (Tomio)
2015 - Чемпіон, Гранд Чемпіон, Супер Гранд Чемпіон Молдови (Tomio)
2016 - Третє місце в 9-й групі BIG-3 (Tomio)
2016 - Югий Чемпіон України (Ade)
2016 - Юний Чемпіон Молдови, Чемпіон Молдови, Юний Гранд Чемпіон Молдови (Ade)
2016 - Чемпіон, Гранд Чемпіон, Супер Гранд Чемпіон Молдови (Takumi)
2016 - Чемпіон України (Tomio*3, Takumi*3, Vishenka)
2016 - Гранд Чемпіон та Супер Гранд Чемпіон України (Tomio)
2016 - Best of the Best of Breed in Ukraine (Takumi, Tomio)
2016 - Best of Breed Representative of Moldova (Takumi)
2016 - Чемпіон КСУ (Tomio)
2017 - Юний Гранд Чемпіон України (Ade)
2017 - Чемпіон Румунії (Ade, Tomio)
2017 - Чемпіон Венгрії (Vishenka)
2017 - Гранд Чемпіон України (Vishenka)
2018 - Інтер чемпіон (Tomio)
2018 - Чемпіон України (Ade, Takumi, Vishenka)
2018 - Кращий Представник Породи України (Vishenka, Ade, Takumi)
2018 - Супер Гранд Чемпіон України (Vishenka)
2018 - Чемпіон Болгарії (Takumi, Vishenka)
2018 - Чемпіон та Гранд Чемпіон Румунії (Takumi, Vishenka)
2018 - Чемпіон Центральної та Східної Європи (Vishenka)
2018 - Чемпіон Центральної та Східної Європи серед цуценят (Solomia)
2018 - Чемпіон Клубу Японських Хінів Данії (Ade)
2018 - Переможець Всеукраїнського Рейтингу "Топ Собака" (Vishenka)
2018 - Переможець Всеукраїнського Рейтингу "Топ Юніор" (Solomia)
2019 - Інтер чемпіон (Takumi, Vishenka, Ade)
2019 - Юний Чемпіон України (Solomia, Katsuro)
2019 - Юний Чемпіон Россіі (Solomia)
2019 - Юний Гранд Чемпіон України (Solomia)
2019 - Чемпіон України (Solomia*3, Vishenka, Katsuro)
2019 - Гранд Чемпіон України (Vishenka, Solomia)
2019 - Супер Гранд Чемпіон України (Vishenka)
2019 - Кращий Представник Породи України (Vishenka)
2019 - Чемпіон Ветеранів України (Iva)
2019 - Чемпіон Клубу Японських Хінів України (Vishenka)
2019 - Чемпіон Македонії (Solomia)
2019 - Чемпіон та Гранд Чемпіон Чорногорії (Solomia)
2019 - Чемпіон Болгарії (Solomia)
2019 - Чемпіон Балкан (Solomia)
2019 - Номінація на Крафт-2020 (Solomia, Katsuro)