IVA MIVAKU (STEPOVYJ VITER) та BASILEOS DE IMPERIUM AURI (Игривый Лучик)30.04.2013 року, від пари BASILEOS DE IMPERIUM AURI та IVA MIVAKU народилось троє біло-чорних цуценят з досить цікавою генеалогією. Понад четверту частину - складають японські лінії, крім того, в родоводі представлені англійські та російські лінії. Всі цуценята - хлопці.


pups 2013-05-25 0 web

 Імена (клички)

З кінологічним клубом узгоджено літеру "T".
Цуценята, в порядку народження, отримали наступні імена.

     1. TAKUMI
     2. TOMIO
     3. TOSHIO

Значення імен

TAKUMI - для цього імені в інтернеті наведено 3 варіанти пояснення і всі три варіанти позначаються різними ієрогліфами :O. Фактично маєм три різні імені, обираємо перший варіант , що означає  “adroit”, по нашому спритний. (Майже Android ;))

Два інші варіанти:  2-匠 "ремісник" або "майстровий", 3-工  "вмілий".

TOMIO (): "скарб", "коштовнисть".

TOSHIO (俊夫 ): "рухлива людина", "рухливий герой".

Характер

 Цуценятам 4 місяці. Кілька слів про характер. Характер цуценят від двох до чотирьох місяців змінювався. Енергійні у два місяці - трохи заспокоїлись зараз і навпаки.

Сьогодні цуценята такі:

Takumi.
За характером щось середнє між Томіо та Тошіо. Цікавиться оточуючим, коли треба гавкає хоч і не так дзвінко та часто, як Томіо. Зіткнувшись сам на сам з великим котом, що зайшов на його територію - мужньо гавкав намагаючись не пускати, не зважаючи на те що його усього колотило а кіт був за розмірами більший ніж Такумі. Службу тягнув незважаюти на страх. Перший почав задирати лапу на дерева. Намагається "балакати" з нами.
Tomio.
Нишпорка, знайде і помітить те, чого не помітили інші.
Дзвоник, при раптовій зміні ситуації або в разі якоїсь несподіванки - починає гавкати. Голос дзвінкий. Намагається обгавкати кожного собаку, що пробігає повз нього.
Toshio.
Найбільший з усього виводка. Лагідний, врівноважений. Найшвидше обстежує незнайому територію. На несподіванки реагує без зайвого шуму, спокійно спостерігає до з'ясування ситуації. Гавкає рідко. Братам ображати себе не дає.


Цуценята виросли.

Toshio - живе в м. Пєнза в розпліднику Дезі Делайт.

toshio-3

Титули станом на 2014р.: Юний чемпіон Росії, Чемпіон Росії.

Tomio - залишився вдома :) в розпліднику Степовий Вітер.

Титули станом на 2014р.: Юний чемпіон України, Чемпіон України.

Takumi - харизма Степового Вітру.

Титули станом на 2014р.: Резервний чемпіон. Готується до штурму головних вершин.